KONST / Litografier / Färglitografi 14156056
nr 1415 6056
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 138/275, daterad 1986, "Mörk & ljus". Bildmått: 57x78, yttermått inklusive ram: 74x94 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:34:24
27/8 20:12:05